Close
(KLIKNUTÍM NA OBRÁZOK SA SPUSTÍ VIDEO Z NAŠEJ NÁVŠTEVY PRIAMO VO VÝROBE XTECH SPORT PRODUKTOV)
dwdd.png

X-TECH SPORT DESIGN

Silný odkaz na náš pôvod a neustály pohľad do budúcnosti. Už viac ako 40 rokov Xtech vyrába funkčné odevy, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších športovcov. Všetko to začalo v roku 1981 špičkovou ponožkou a v priebehu rokov sme sa prepracovali k bezšvovej spodnej bielizni so širokou škálou doplnkov. Cieľ bol vždy jasný: vytvárať kvalitu pomocou inovácií.

Šport prechádza neustálymi zmenami, rovnako ako veda a výbavu nemožno z tejto neustálej premeny vyňať. Na jednej strane je zdravie a bezpečnosť nevyhnutné pre každého športovca, na druhej strane má každý šport odlišné potreby. Z tohto dôvodu ponúka Xtech špecifické modely pre všetky druhy športov.

Žiadna budúcnosť nieje bez zmien, to je evolúcia. Tajomstvo je meniť sa a zároveň zostať sám sebou zlepšovaním svojho potenciálu.

Revolúcia Xtech spočíva v schopnosti učiť sa z know-how rodinnej histórie, držiteľa tradičného umenia talianskeho tkania, a vytvárať tak produkt budúcnosti.

Vďaka dôkladnej starostlivosti o výrobu, dôrazu na detaily a neustálemu výskumu zaručuje spoločnosť Xtech vždy maximálny komfort a výkon.

V najnovšom sídle v Paitone (Brescia), postavenom s ohľadom na životné prostredie, sa strojový park neustále obnovuje, použité priadze vyhovujú testom na škodlivé látky a vďaka špičkovej technológii vyvinutej v laboratóriách boli vyvinuté dve inovatívne vlákna: XPro a XDRY.

Nič nie je ponechané náhode a každý jeden hotový výrobok je špičkový a vysoko výkonný. Inovatívny spôsob myslenia o výrobe, ktorý zaisťuje dokonalosť, ktorá je podstatou každého odevu Xtech.

XTECH.jpg

Etika

Rešpektovanie prírody je princíp pre spoločnosť, ktorá je dokonale začlenená do súčasnosti ...
Zisti viac  Zisti viac  
Sezione-Filosofia.jpg

Filozofia

Skĺbenie integrácie inovácií a každodenného života je výzva, ktorú Xtech prijal a pracuje s ňou vo filozofii spoločnosti ...
Zisti viac  Zisti viac  
Calza-xtech-HRES.jpg

Dizajn

Výskum zameraný na výrobu materiálov, výskum ako východiskový bod: Spoločnosť Xtech sa pozerá do budúcnosti a vytvára produkt, ktorý interpretuje súčasnosť a predefinuje výkon športovca ...
Zisti viac  Zisti viac  
Sezione-Produzione1.jpg

Produkcia

XTECH za kvalitu v najčistejšej podobe: Spoločnosť Xtech sa rozhodla zachovať celý výrobný cyklus od dizajnu po balenie v Taliansku…
Zisti viac  Zisti viac  

Close