Close

Záruka "Made in Italy"

Hrdosť na kvalitu v tej najčistejšej podobe: Spoločnosť Xtech sa rozhodla ponechať celý výrobný cyklus od dizajnu po balenie v Taliansku.

Jedinečné sídlo v Paitone (v provincii Brescia), sebestačné a ohľaduplné k životnému prostrediu, kde sú zamestnanci ako jedna veľká rodina ktorú spája spoločná vášeň pre šport.

Taliansko ako východiskový bod, svet ako konečný bod: prístup, ktorý v tejto zložitej dobe núti ostatné spoločnosti vyrábať v zahraničí na úkor kvality, pomáha motivovať celý náš tím u nás vo výrobe.

Šport je tlkot srdca a motor, ktorý poháňa náš odhodlaný tím motivovaný zlepšovať sa každý deň. Všetky výrobky musia zodpovedať požiadavkám najnáročnejších športovcov a byť súčasne pohodlné a mať atraktívny dizajn. Inovácia v ktorejkoľvek fáze výroby je na najvyššej úrovni.

Naša spoločnosť je miesto, kde sa zhmotňujú nápady a stávajú sa z nich špičkové produkty. Všetko rešpektuje remeselnú tradíciu severného Talianska, kde sa umenie spracovávať jemné textílie podrobne študovalo celé veky.

Používame inovatívne metódy, technologicky vyspelé vlákna a pracovnú silu zloženú z pracovníkov na vysokej úrovni.

Na vyhradenom mieste navrhujú inžinieri predmety budúcnosti, ktoré sa potom v priebehu rokov neustále obnovujú, aby držali krok s dobou. Základom kolekcií je technické bezšvové spodné prádlo a priadza najnovšej generácie patentovaná spoločnosťou Xtech. Zameriava sa nielen na konečný produkt, ale aj na všetko, čo potrebujeme na jeho realizáciu.

Žiadny kompromis: predovšetkým kvalita, ktorá chráni športovca. Preto si športovci z celého sveta vyberajú práve XTECH.

Close