Close

Najvyhľadávanejšie materiály pre špičkové výrobky


Výskum zameraný na výrobu materiálov, výskum ako východiskový bod: Spoločnosť Xtech sa pozerá do budúcnosti a vytvára produkt, ktorý interpretuje súčasnosť a predefinuje výkon športovca ...

Výkon a pohodlie, inovácia a jednoduchosť sú hlavnými bodmi, ktoré vedú skupinu výskumníkov, ktorých si spoločnosť Xtech vybrala pre dizajn a vývoj.

Zmena sa uskutočňuje prevratnými myšlienkami schopnými prepisovať zaužívané pravidlá vo výskumných laboratóriách spoločnosti Xtech.

Revolúcia Xtech začína už od priadze, preto bol vytvorený program „X-Dry a X-Pro“.

Tento exkluzívny projekt zahŕňa výrobu priadzí navrhnutých s ohľadom na techniky spracovania, typ použitých strojov a vlastnosti, ktoré hotový výrobok musí mať.Výsledkom sú dve nové vlákna patentované spoločnosťou Xtech s mimoriadnym výkonom:

X-Pro, makromolekula, ktorá je veľmi odolná proti opotrebeniu a má vysoko elastické zotavenie.

XDRY, duté vlákno vyrobené z polypropylénu, veľmi ľahké, vysoko priedušné, baktericídne liečivo prírodným spôsobom a hypoalergénne.

Vysoko priedušné textílie schopné uspokojiť aj tých najnáročnejších športovcov.

Xtech prekračuje fyzikálne limity, aby mohol so športovcom vstúpiť do symbiózy a zabezpečiť návrat do pôvodného stavu, v akom je telo v prírode. Výkon dosahuje nikdy predtým nevídaných úrovní.
Vrátiť na výroba XTECH

Close