Close

Ponožky

Špeciálne funkčné ponožky na cyklistické topánky CALZA COPRISCARPA XT67,čierne, XTECH

Skladom: 13 položiek

16,00 € s DPH

Detaily

Špeciálne funkčné ponožky na cyklistické topánky značky XTECH, vhodné na nosenie v rozmedzí teplôt -10°C až +10°C.

Ponožky využijete pri najrôznejších športových aktivitách i pri bežnom nosení ako módny doplnok.

Ponožky majú vynikajúce izolačné schopnosti, regulujú teplotu nôh a vďaka špeciálne vyvinutým materiálom sa hodia na všetky outdoor aktivity.

Ponožky dokonale priliehajú na chodidlá a lýtka, absorbujú pot, odvádzajú ho na povrch a tak napomáhajú držať nohy v suchu počas pohybu.

Suchšia pokožka znamená zníženú tepovú frekvenciu, čím sa vylučuje menej kyseliny mliečnej a to umožňuje ostávať dlhšie v pohybe.

Materiálové zloženie: 95% X-Pro  (Polyamid), 5% Lycra (Elastan)

Použité materiály a technológie výroby:

V spoločnosti XTECH maximalizovali výkonnosť svojich výrobkov a vybrali si úplne novú cestu, pokiaľ ide o použité materiály.

Všetky spoločnosti obvykle vyrábajú svoje výrobky s textíliami, ktoré sú na trhu a výsledkom je, že majú podobné výrobky ale chýbajú im činnosti vo výskume a vývoji.

Ambiciózny projekt značky XTECH zahŕňa štúdium a výrobu priadzí špeciálne vytvorených a vyvinutých v súčinnosti s analytickým laboratóriom podľa ich spracovateľských techník, typu použitých strojov a vlastností, ktoré musí mať hotový výrobok.

Výsledkom je nové vlákno, XPRO  s výnimočnými vlastnosťami, ktoré je vyrobené na mieru a výlučne pre XTECH.

                                                           XPRO

Značka XPRO je jednou z priadzí, ktoré skúmala a vyvíjala spoločnosť XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno pozostávajúce z lineárnych makromolekúl získaných polykondenzáciou bifunkčných zlúčenín.

V podstate vďaka svojej mnohovláknovej sekcii zaručuje priedušnosť, mäkkosť na dotyk, odolnosť proti opotrebeniu a ľahkosť.

V kombinácii s polypropylénom sa vlastnosti týchto dvoch priadzí spoja a vzniknú výrobky s nenapodobiteľnými vlastnosťami. Recept na vytvorenie tohto vlákna je úzkostlivo strážený v kanceláriách XTECH a zostáva prísne tajný!

                                                                       LYCRA

Lycra® je obchodný názov pre elastan vyrábaný od roku 2004 firmou Invista. Vlákno obsahuje viac ako 85% polyuretánu, jeho elastickosť spočíva v chemickom spojení tuhého urethanu s amorfným segmentom z polyesteru.

Vyrába sa ako multifilament, jednotlivé elementárne vlákna sú zlepené dohromady. Vzhľadom k tomu, že je Lycra takmer vždy zmiešaná s inou tkaninou, najčastejšie s bavlnou alebo polyesterom, tak po oblečení vytvorí doslova druhú kožu.

Človek s jedinečnými krivkami sa predtým často stretával s tým, že mu oblečenie nesedelo, vďaka Lycre tomu však tak už nie je.

Lycra sa totiž dokáže dokonale prispôsobiť telu, a to bez obmedzenia pohybu. Elastické vlákno tak umožňuje voľný pohyb, ktorý oceníte nielen pri športe. Vďaka tomu, že sa vlákno natiahne, keď je to potrebné, alebo stiahne, keď je v pokoji, zaisťuje väčšie pohodlie po celých 24 hodín.Vlastnosti

Zloženie95 % polyamid, 5 % elastan
Materiál95 % Polyamid, 5 % Elastan
Funkčné ponožky CALZA COPRISCARPA XT67,čierne, XTECHXT068-39/42 Varianta: čierna
Veľkosť: 39-42

Skladom: 4 položky (to ship now)

16,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkčné ponožky CALZA COPRISCARPA XT67,čierne, XTECHXT068-35/38 Varianta: čierna
Veľkosť: 35-38

Skladom: 5 položiek (to ship now)

16,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkčné ponožky CALZA COPRISCARPA XT67,čierne, XTECHXT068-43/46 Varianta: čierna
Veľkosť: 43-46

Skladom: 4 položky (to ship now)

16,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Close