Close

Príslušenstvo

Funkčná čelenka FASCIA XT103 čierna, 0/+15°C, XTECH

Skladom: 2 položky

Pozor: skladom posledné kusy

11,70 € s DPH

15,60 € s DPH

-3,90 €

Detaily

Funkčná čelenka značky XTECH, model FASCIA, vhodné na nosenie v intervale teplôt od 0°C do +15°C.

Čelenka vďaka špeciálne vyvinutým materiálom sa hodí na všetky outdoor aktivity.

Čelenka prilieha na hlavu, absorbuje pot.

Suchšia pokožka znamená zníženú tepovú frekvenciu, čím sa vylučuje menej kyseliny mliečnej a to umožňuje ostávať dlhšie v pohybe.

Materiálové zloženie:54% X-Pro (Polyamid), 40% X-Dry (Polypropylén), 6% Elastan

Použité materiály a technológie výroby:

V spoločnosti XTECH maximalizovali výkonnosť svojich výrobkov a vybrali si úplne novú cestu, pokiaľ ide o použité materiály.

Všetky spoločnosti obvykle vyrábajú svoje výrobky s textíliami, ktoré sú na trhu a výsledkom je, že majú podobné výrobky ale chýbajú im činnosti vo výskume a vývoji.

Ambiciózny projekt značky XTECH zahŕňa štúdium a výrobu priadzí špeciálne vytvorených a vyvinutých v súčinnosti s analytickým laboratóriom podľa ich spracovateľských techník, typu použitých strojov a vlastností, ktoré musí mať hotový výrobok.

Výsledkom sú dve nové vlákna, XPRO a XDRY s výnimočnými vlastnosťami, ktoré sú vyrobené na mieru a výlučne pre XTECH.

                                                           XPRO

Značka XPRO je jednou z priadzí, ktoré skúmala a vyvíjala spoločnosť XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno pozostávajúce z lineárnych makromolekúl získaných polykondenzáciou bifunkčných zlúčenín.

V podstate vďaka svojej mnohovláknovej sekcii zaručuje priedušnosť, mäkkosť na dotyk, odolnosť proti opotrebeniu a ľahkosť.

V kombinácii s polypropylénom sa vlastnosti týchto dvoch priadzí spoja a vzniknú výrobky s nenapodobiteľnými vlastnosťami. Recept na vytvorenie tohto vlákna je úzkostlivo strážený v kanceláriách XTECH a zostáva prísne tajný!

                                                           XDRY

XDRY je značka, ktorá identifikuje polypropylén s dutými vláknami, vyvinutý spoločnosťou XTECH. Hlavnými vlastnosťami sú priedušnosť, ľahkosť a optimálna termoregulácia v lete aj v zime.

Táto priadza sa vyrába podľa patentovaných techník spracovania a vlastností, ktoré musí mať hotový výrobok. Výsledkom je vlákno s výnimočnými vlastnosťami, ktoré je vyrobené na mieru a výlučne pre XTECH.

Zloženie je zo 100% polypropylénu, ale techniky spracovania a postupy na vytvorenie tohto vlákna zostávajú prísne tajné!Vlastnosti

Zloženie 54 % polyamid, 40 % polypropylen, 6 % elastan
Funkčná čelenka FASCIA XT103 čierna, 0/+15°C, XTECH XT065-CN-UNI Varianta: čierna
Veľkosť: UNI

Skladom: 2 položky (to ship now)

Pozor: skladom posledné kusy

11,70 € s DPH
15,60 € s DPH
-3,90 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Tiež si kúpili

Close