Close

xtechsport-sk 

 • Príslušenstvo

  V tejto sekcii nájdete produkty z funkčných patentovaných materiálov spoločnosti XTECH. Kvalitný a odolný materiál bol navrhnutý pre dokonalý odvod potu a Vaša pokožka tak zostáva suchá aj pri náročných telesných aktivitách. Boxerky, podprsenky, čiapky, šále, buffky, rukavice, kukly a mnoho ďalšieho. Toto funkčné termoprádlo využijete hlavne ako prvú vrstvu, ktorá chráni telo pred zhoršenými vplyvmi počasia. Každá dobrá športovkyňa vie, aké dôležité je vybrať si kvalitnú funkčnú podprsenku. V našej ponuke nájdete odolné a pohodlné podprsenky, s ktorými môžete vyraziť kamkoľvek. Termo šatky, čiapky, kukly a čelenky zas udržia pokožku vašej hlavy v suchom prostredí pri náročných fyzických aktivitách a zabezpečia pocit tepla v chladnom počasí. Neváhajte a vyskúšajte novinku na Slovenskom a Českom trhu.

 • Ponožky

  Ponožky z inovatívnych mikrovlákien, ktoré zaručujú vysokú úroveň výkonu aj v extrémnych podmienkach použitia. Nájdete tu klasické krátke ponožky, podkolienky, nadkolienky, kompresné ponožky, určené na leto alebo zimu a všetky druhy športov. Kvalitné termo ponožky zo špeciálnych materiálov odvádzajú vlhkosť, bojujú proti neželanému zápachu a chránia pred množením baktérii a plesní. Tieto ponožky perfektne kopírujú chodilo a tým zaručujú maximálne pohodlie. Ponožky sú perfektne vyzónované a samozrejmosťou je aj to, že každá ponožka je určená na konkrétnu nohu. Zosilnenie na päte a špičke zvyšuje odolnosť a životnosť ponožiek.

 • Tričká s krátkym rukávom

  Dlhoročná tradícia značky XTECH a spolupráca s vrcholovými športovcami prináša na trh termoprádlo, ktoré pozitívne ovplyvňuje pohodu pri pohybe, zvyšujú výkon, významne znižujú riziko zranení a svalového napätia. Tričká XTECH sú jedinečné na trhu vďaka použitiu patentovaných techník spracovania a postupov vytvorenia jednotlivých vlákien. Funkčné termotričká Vám budú oporou v každom počasí či športe, nakoľko tvorí výkonnú teplotnú izoláciu, zadržuje teplo a napomáha odvádzať pot preč od tela. Na načom eshope nájdete dámske, pánske a detské termotrička.

 • Tričká s dlhým rukávom

  Dlhoročná tradícia značky XTECH a spolupráca s vrcholovými športovcami prináša na trh termoprádlo, ktoré pozitívne ovplyvňuje pohodu pri pohybe, zvyšujú výkon, významne znižujú riziko zranení a svalového napätia. Tričká XTECH sú jedinečné na trhu vďaka použitiu patentovaných techník spracovania a postupov vytvorenia jednotlivých vlákien. Kvalitné termotričká nesmú chýbať žiadnemu nadšencovi outdoorových aktivít, športovcovi či bežnému nositeľovi. Náš eshop je výhradný distribútor týchto kvalitných termotričiek, preto neváhajte a zaobstarajte si jednotku na trhu.

 • Nohavice

  Nohavice XTECH sú jedinečné na trhu vďaka použitiu patentovaných techník spracovania a postupov vytvorenia jednotlivých vlákien. Dlhoročná tradícia značky XTECH a spolupráca s vrcholovými športovcami prináša na trh termoprádlo, ktoré pozitívne ovplyvňuje pohodu pri pohybe, zvyšujú výkon, významne znižujú riziko zranení a svalového napätia. Použité materiály sú navrhnuté tak, aby udržali telesnú teplotu. Zároveň majú funkciu odvodu potu, vďaka čomu zostáva pokožka stále suchá aj pri náročnejších podmienkach. Neváhajte buďte prvý na Slovenskom a Českom trhu, ktorý vlastnia tieto trendy termonohavice.

 • Cyklistické oblečenie

  Spolupráca so svetovou cyklistickou špičkou zaručuje nohaviciam priedušnosť, ľahkosť a optimálnu termoreguláciu v lete aj v zime. Techniky spracovania a postupy na vytvorenie použitých vlákien si XTECH prísne stráži vo svojej fabrike v Taliansku.

 • Mikiny

  Teplé funkčné mikiny, ktoré excelentne hreja zároveň veľmi dobre odvádzajú pot smerom preč od tela.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 129 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 129 položiek
Close