Close

Horizont ekologickej udržateľnosti

Rešpektovanie prírody je princíp pre spoločnosť, ktorá je dokonale začlenená do súčasnosti ...
 Xtech si uvedomuje svet v ktorom žije a chráni jeho budúcnosť.

Uhlíková stopa je znížená na minimum: vďaka sofistikovanej technike a dôkladnému štúdiu materiálov postavil Xtech svoje nové sídlo ekologickým prístupom s ohľadom na prírodu. Toto výrobné stredisko je vybavené fotovoltaickým systémom, ktorý poskytuje čistú energiu a umožňuje znižovať emisie oxidu uhličitého o niekoľko ton ročne.

Výroba nulových "km": u nás v Paitone zabezpečujeme všetky fázy procesu, od návrhu až po výrobu, od tkania až po balenie.

Xtech chráni človeka a životné prostredie: všetky použité materiály sú vybrané z  tých najlepších a označených ako OEKO-TEX® Standard 100, čo je certifikácia textilnej hodnoty, ktorá zaručuje ekológiu výroby, ekológiu človeka, ekológiu spotreby a ekológiu likvidácie.

Nič nie je ponechané náhode: všetky použité farby sú ekologické a obal je vyrobený z recyklovaného papiera. Obaly a katalógy sú tlačené v súlade s normami FSC a sú plne kompatibilné s procesom recyklácie.

Dbáme na bezpečnosť: Mnoho článkov oblečenia bolo vybavených reflexnými prvkami s vysokou viditeľnosťou, ktoré zaisťujú cvičenie kedykoľvek počas dňa a za každého počasia.

Tieto pravidlá myslenia robia z Xtechu príklad spoločnosti založenej na produktoch, ktoré najviac vyjadrujú "Talianskosť" a ekologickú udržateľnosť.
Naspäť na Výroba XTECH

Close