Close

Túžba zmeniť svet športu

Skĺbenie integrácie inovácií a každodenného života je výzva, ktorú Xtech prijal a pracuje s ňou vo filozofii spoločnosti so neustále upreným pohľadom do budúcnosti a stabilnou DNA vo svojich talianskych koreňoch.

Recept ako na to, je vytvorený z niekoľkých hodnôt.

Špičkové technológie: túžba zmeniť svet športu prostredníctvom výskumu je dôležitou súčasťou firmy Xtech. Vysoko výkonné priadze sa používajú v revolučných výrobných procesoch pri ktorých najnovšie stroje popri klasickej výrobe interagujú s talianskym remeselným spracovaním.

Dokonalosť: vyniknúť na medzinárodnej scéne prostredníctvom talianskeho know-how je pre spoločnosť Xtech základom. Učenie sa z minulosti zakorenené v tradícii Made in Italy a jej obohatenie o najsofistikovanejšiu technológiu na výrobu odevov určených pre náročného a moderného spotrebiteľa.

Harmónia: výskum je základom filozofie Xtech, cieľom je navrhnúť produkt dokonale integrovaný do anatómie športovca. Termo prádlo a spodná bielizeň čoraz viac pripomínajú "rozšírenie tela", aby vytvorili úplnú harmóniu s nositeľom.

Citlivosť: úplne nový spôsob koncipovania športového oblečenia. Fantázia je motor, ktorý spoločnosť neustále poháňal prekonávať svoje limity. Sedadlo koncipované ako kreatívne laboratórium, v ktorom koexistuje tradícia a modernosť, aby zabezpečili pohodlie a maximálny výkon.
Vrátiť na výroba XTECH

Close