Close

Príslušenstvo

Funkčná šatka (bufka) XT92, -5/+15°C, čierno/žltá, XTECH (DOPREDAJ)

Funkčná šatka z elastického materiálu značky XTECH, model XT92, vhodná na nosenie v rozmedzí teplôt -5°C až +15°C.

Viac detailov

Skladom: 5 položiek

12,90 € s DPH

14,30 € s DPH

-1,40 €

Detaily

Funkčná šatka z elastického materiálu značky XTECH, model XT92, vhodná na nosenie v rozmedzí teplôt -5°C až +15°C.

Túto šatku využijete pri najrôznejších športových aktivitách i pri bežnom nosení ako módny doplnok. Môže slúžiť ako pokrývka hlavy, kukla, nákrčník, čelenka alebo aj gumička na vlasy.

Šatka má vynikajúce izolačné schopnosti, reguluje teplotu tela a vďaka špeciálne vyvinutým materiálom sa hodí na všetky outdoor aktivity.

Šatka prilieha na telo, absorbuje pot, odvádza ho na povrch a tak napomáha držať telo v suchu počas pohybu.

Suchšia pokožka znamená zníženú tepovú frekvenciu, čím sa vylučuje menej kyseliny mliečnej a to umožňuje ostávať dlhšie v pohybe.

Materiálové zloženie: 86% Dryarn(PL) ( Polypropylen ), 10% X-Pro (PA) ( Polyamid ), 4% Elastan

Použité materiály a technológie výroby:

V spoločnosti XTECH maximalizovali výkonnosť svojich výrobkov a vybrali si úplne novú cestu, pokiaľ ide o použité materiály.

Všetky spoločnosti obvykle vyrábajú svoje výrobky s textíliami, ktoré sú na trhu a výsledkom je, že majú podobné výrobky ale chýbajú im činnosti vo výskume a vývoji.

Ambiciózny projekt značky XTECH zahŕňa štúdium a výrobu priadzí špeciálne vytvorených a vyvinutých v súčinnosti s analytickým laboratóriom podľa ich spracovateľských techník, typu použitých strojov a vlastností, ktoré musí mať hotový výrobok.

Výsledkom sú dve nové vlákna, XPRO a XDRY s výnimočnými vlastnosťami, ktoré sú vyrobené na mieru a výlučne pre XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z priadzí, ktoré skúmala a vyvíjala spoločnosť XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno pozostávajúce z lineárnych makromolekúl získaných polykondenzáciou bifunkčných zlúčenín.

V podstate vďaka svojej mnohovláknovej sekcii zaručuje priedušnosť, mäkkosť na dotyk, odolnosť proti opotrebeniu a ľahkosť.

V kombinácii s polypropylénom sa vlastnosti týchto dvoch priadzí spoja a vzniknú výrobky s nenapodobiteľnými vlastnosťami. Recept na vytvorenie tohto vlákna je úzkostlivo strážený v kanceláriách XTECH a zostáva prísne tajný!

DRYARN

Dryarn® je inovatívne polypropylénové mikrovlákno, ktoré zaručuje vysokú úroveň výkonu aj v extrémnych podmienkach použitia. Je to technologický a inovatívny produkt, ktorý je odolný, ľahký, izolačný a priedušný. 

Dryarn® mikrovlákno je hygienické, príjemné na nosenie a šetrné k životnému prostrediu.

Jeden z údajov, ktorý vyšiel najavo pri laboratórnych testoch, je schopnosť vylúčiť pot 167-krát rýchlejšie a účinnejšie ako tradičná bavlna. Tepelnoizolačná kapacita Dryarn® je jedinečná a vytvára priedušnú bariéru, ktorá pôsobí ako izolátor pri vstupe a ako prostriedok odvádzania potu smerom von. To všetko v prospech zdravej mikroklímy, priaznivej pre našu pohodu, ktorá umožňuje, že pokožka zostane suchá a teplá v zimných mesiacoch, a zároveň suchá a chladná v letných mesiacoch. Izolačná kapacita vyššia ako pri vlne umožňuje znížiť počet vrstiev odevov na sebe, čo zaručuje väčšiu voľnosť pohybu. Stabilný a ideálny stav „suchého“ tkaniva vopred inhibuje tvorbu baktérií, ktoré spôsobujú zápach, odstraňuje riziko podráždenia, alergií a dermatitídy.

Vlastnosti

Zloženie 86 % polypropylen, 10 % polyamid, 4 % elastan
SAL SCALDACOLLO XT92 CIERNO ZLTA XT022-CN/ZL-UNI čierno-žltá Varianta: čierno-žltá
Veľkosť: UNI

Skladom: 5 položiek (to ship now)

12,90 € s DPH
14,30 € s DPH
-1,40 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 0

Close