Close

Tričká s krátkym rukávom

Funkčné tričko MAGLIA EXAGON, -5/+25°C, zelené, krátky rukáv, XTECH

Skladom: 5 položiek

48,50 € s DPH

Detaily

Funkčné tričko značky XTECH, model Maglia Exagon, vhodné na rôzne športové aktivity.

Tričko reguluje teplotu tela a vďaka špeciálne vyvinutým materiálom sa hodí na všetky outdoor aktivity.

Tričko prilieha na telo, absorbuje pot, odvádza ho do ďalšej vrstvy oblečenia a tak napomáha držať telo v suchu počas pohybu.

Suchšia pokožka znamená zníženú tepovú frekvenciu, čím sa vylučuje menej kyseliny mliečnej a to umožňuje ostávať dlhšie v pohybe.

Materiálové zloženie: 54% X-Dry(PP) ( Polypropylen ), 37% X-Pro(PA) ( Polyamid ), 9% Elastan,

Použité materiály a technológie výroby:

V spoločnosti XTECH maximalizovali výkonnosť svojich výrobkov a vybrali si úplne novú cestu, pokiaľ ide o použité materiály.

Všetky spoločnosti obvykle vyrábajú svoje výrobky s textíliami, ktoré sú na trhu a výsledkom je, že majú podobné výrobky ale chýbajú im činnosti vo výskume a vývoji.

Ambiciózny projekt značky XTECH zahŕňa štúdium a výrobu priadzí špeciálne vytvorených a vyvinutých v súčinnosti s analytickým laboratóriom podľa ich spracovateľských techník, typu použitých strojov a vlastností, ktoré musí mať hotový výrobok.

Výsledkom sú dve nové vlákna, XPRO a XDRY s výnimočnými vlastnosťami, ktoré sú vyrobené na mieru a výlučne pre XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z priadzí, ktoré skúmala a vyvíjala spoločnosť XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno pozostávajúce z lineárnych makromolekúl získaných polykondenzáciou bifunkčných zlúčenín.

V podstate vďaka svojej mnohovláknovej sekcii zaručuje priedušnosť, mäkkosť na dotyk, odolnosť proti opotrebeniu a ľahkosť.

V kombinácii s polypropylénom sa vlastnosti týchto dvoch priadzí spoja a vzniknú výrobky s nenapodobiteľnými vlastnosťami. Recept na vytvorenie tohto vlákna je úzkostlivo strážený v kanceláriách XTECH a zostáva prísne tajný!

XDRY

XDRY je značka, ktorá identifikuje polypropylén s dutými vláknami, vyvinutý spoločnosťou XTECH. Hlavnými vlastnosťami sú priedušnosť, ľahkosť a optimálna termoregulácia v lete aj v zime.

Táto priadza sa vyrába podľa patentovaných techník spracovania a vlastností, ktoré musí mať hotový výrobok. Výsledkom je vlákno s výnimočnými vlastnosťami, ktoré je vyrobené na mieru a výlučne pre XTECH.

Zloženie je zo 100% polypropylénu, ale techniky spracovania a postupy na vytvorenie tohto vlákna zostávajú prísne tajné!Funkčné tričko MAGLIA EXAGON, -5/+25°C, zelené, krátky rukáv, XTECHXT081-S/M Olive Drab Varianta: Olive Drab
Veľkosť: S/M

Skladom: 4 položky (to ship now)

48,50 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 0

Funkčné tričko MAGLIA EXAGON, -5/+25°C, zelené, krátky rukáv, XTECHXT081-L/XL Olive Drab Varianta: Olive Drab
Veľkosť: L/XL

Momentálne vypredané

48,50 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 0

Vyžiadať produkt

Funkčné tričko MAGLIA EXAGON, -5/+25°C, zelené, krátky rukáv, XTECHXT081-2XL/3XL Olive Drab Varianta: Olive Drab
Veľkosť: XXL/XXXL

Skladom: 1 položka (to ship now)

Pozor: skladom posledné kusy

48,50 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Tiež si kúpili

Close